Epika Hakkında Genel Bilgilerle Başlayalım

Epika, reklam dünyasına uzaktan bakmayı reddedip, bu dünyanın bir parçası olmayı ve hatta ona yön vermeyi hedefleyen iki iyi arkadaşın kurduğu bir reklam ajansıdır.

Epika’yı kurarken fikir ve estetiğin birlikte yükseldiği bir ajansı düşledik. O günden bugüne müşterilerimizin yaratıcı düşünceye ihtiyaç duyduğu her alanda onlara hizmet veriyoruz. Bizim de sonuna kadar inandığımız bir gerçek olan “Reklamın iyisi ve kötüsü” olgusunu onlara kanıtlayarak, iş hayatında doğru adımları atmalarına yardımcı oluyoruz. Salyangoz bağımlısı bir mahalle yaratma hevesimiz ise her daim bize güç veriyor.

Başlangıç itibariyle yaptığımız işleri baz alırsak “konvansiyonel bir reklam ajansıydık” diyebiliriz. Ancak ilerleyen yıllarda hem ekibimizin sayısının artışı hem de konvansiyonel ve dijitalin arasındaki ayrımın hayli incelmesinden kaynaklı olarak 360 derece hizmet verebilen bir ajansa evrildik.

Özellikle logo tasarımı ve kurumsal kimlik oluşturma noktasında hatırı sayılır bir portfolyoya sahibiz. Bunun yanında reklam kampanyaları, prodüksiyon,grafik tasarım,seo ve  mobil uyumlu web uygulamaları ,google adwords ,dijital pazarlama ve satış  projelerinde çözümler sunuyoruz. Ayrıca faaliyet ve sürdürülebilirlik raporları alanında da çok fazla iş çıkardık. Hatta her yıl düzenlenen Uluslararası Stеviе Ödüllеri’nin 12.sinde, “Yılın Faaliyet Raporu” kategorisinde bronz ödül ile listede yer alma mutluluğunu yaşadık.

Yukarda saydıklarımızın yanında sektörün yeni ve hızlı çocuğu “sosyal medya”yı da yakın zamanda hizmetlerimiz arasına kattık. Müşterilerimizin sosyal medya aktivitelerini başarılı bir şekilde yürütüyoruz.